Opelclub Fórum
predám ošípané polky
čistilište. (1997) (ruski film) (kliknuti cc za srpski prevod) súkromný list slohové práce

prenájom auta do zahraničia a dph Odoslať novú tému   Odpovedať na tému plyšový jednorožec ja padouch    jak spustit starší hry na windows 7 -> kreslený obrázok koňa
zabijačka eu obrus na stół owalny :: posielanie balíka poštou  
Autor Správa
skateboard anfänger kind führerscheinstelle flensburg telefon Badboy9
totálne výpredaje Nový užívateľ...
Nový užívateľ...

Založený: 30.06.2011

Príspevokslovné spojenie synonymum Zaslal: Št Jún 30, 2011 3:55 pmctc bentone oljebrännare     Predmet: Auto nejede a blika ikona motoru Odpovedať s citátom

distribuce letáků české budějovice Ahoj,
předem upozorňuji, že nevím o autech moc, ale budu se snažit popsat můj problém.

Typ auta: Opel Omega Caravan 2.0 16V ročník 1995

Už je to 14. dní co jsem dojel na místo určení, ale zpátky jsem již neodjel a nevím proč. Stalo se mi toto: Před nastartováním auto se mi rozdělil klíček na dvě půlky a druhá mi zůstala v kapse, čehož jsem si všiml, až po neúspěšném nastartování. Start vypadal takto, auto chytlo, ale pak hned zhaslo. Od té doby už jen bliká ikona motoru a nezhasne. I když zkusím přesto motor nastartovat, tak si myslím, že motor se točí, ale nechytne. Odvezl jsem tedy auto do Servisu za spolupráce kamaráda a čekal jsem, že se na něco přijde. Nic na diagnostice se jim žádná chyba neukázala, zkontrolovali kabely a různé věci okolo a na nic nepřišli a to tam to auto mám 14. dní. No a teď si ho mám vyzvednout a nevím co dál. Nevím, jestli to pomůže či to nějak souvisí, ale stávalo se mi tak měsíc, že jsem jel a auto táhlo, ale jakoby se zastavilo na stejném výkonu a nechtělo jet víc a to trvalo třeba 2-4 vteřiny a pak buch a auto vystřelilo jak raketa. Bylo to jak při jízdě, tak při startu na semaforech.

Nějaké nápady či rady co by to mohlo být? Nevíte o dobrém servisu v Praze? Jsem z Prahy 8 a nevím, jak někam auto dostanu, jelikož bez startu nejde nic ani posilovač a moc nešlapou brzdy, ale i tak risknu být odtažen někam, kde by mi mohli pomoci.

Předem se omlouvám za amaterizmus popsání problému, ale budu rád za každou radu.
nesto njenečisti
magnetická rezonance brno bohunice pohrebná služba bratislava sasinkova
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
führerscheinstelle flensburg planète mars astrologie Signum
oficjalne wyniki wyborów 2015 frekwencja Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...

Založený: 02.05.2007

Príspevokdárcovské centrum chodov otevírací doba Zaslal: Št Jún 30, 2011 4:03 pmprieskumná agentúra     Predmet: Odpovedať s citátom

gymnázium pierra de coubertina piešťany Ak po zapnutí zapaľovania bliká ikona auto s kľúčom tak je problém s Imobilizérom,doporučujem rozobrať kľúč a pozrieť či sa v ňom nachádza čip Wink
potucky markt öffnungszeiten encyklopedia zvierat myš
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
turistický deník online vtipná myšlienka dňa Kajo
zdravy zivotny styl referát Opelclub Member - Zlatý užívateľ...

Založený: 09.05.2008

Príspevokmodliť sa po anglicky Zaslal: Pi Júl 01, 2011 12:36 amvaje za angleščino 4 razred živali     Predmet: Odpovedať s citátom

počivali u miru sezona 2 epizoda 10 Jasná vec, vypadnutý čip.
Vezmi náhradný kľúč a pôjde to.
Alebo nájdi v kapse takú trubičku.
správná velikost běžeckých lyží capillan vlasový aktivátor použitie iurai
starat se sám o sebe anglicky Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....

Založený: 14.06.2007

Príspevokchodím po broadwayi text Zaslal: Pi Júl 01, 2011 1:14 ampoznałbym     Predmet: Odpovedať s citátom

skvelé matrace
příležitosti a ohrožení firmy bodensee radfahrer unterkünfte Signum Napísal:
Ak po zapnutí zapaľovania bliká ikona auto s kľúčom tak je problém s Imobilizérom,doporučujem rozobrať kľúč a pozrieť či sa v ňom nachádza čip Wink
psí inzerce mops

ano

kede zapnes zapalovanie klucikom, tak v kluci musi byt cip imobilizeru
inak sa zablokuje vstrekovanie benzinu
mustang jeans herren größentabelle zmiešavací ventil honeywell
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
ako zaheslovať počítač windows 7 jackass 3.5 online español gratis Badboy9
platové triedy príslušníkov policajného zboru Nový užívateľ...
Nový užívateľ...

Príspevokdżem poznałem go po czarnym kapeluszu chomikuj Zaslal: Pi Júl 01, 2011 8:02 amjak vyčistit spáry na dlažbě     Predmet: Díky moc za názor Odpovedať s citátom

přesnídávka recept Ahoj, díky za radu. Jak je to těch 14. dní, tak určitě žádný čip již nenajdu. Mám dotaz. Mohu použít bez problému náhradní klíček a nemusím to vůbec párovat? No je zajímavé to, že při diagnostice se jim ten klíček spároval a nic nestalo. (Takhle mi to řekli). Mám dotaz. Je možné, že by byly tak hloupí a na tohle v servisu nepřišli, diagnostika jim ukázala prd a nějaký chlápek z Oplu co tam přišel, na nic také nepřišel:o))) To jsem je na to ještě upozornil, že se mi před startem rozpadl klíček.
Myslíte, že to bude ono? Nebo by to mohlo být něco jiného?
vymazanie prázdnej strany vo worde
thérèse raquin 2013 streaming prepáč mi sms
ministerstvo šťastia zelená kočka brno centrum buci_vectra
dávidovics anna Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...

Založený: 20.04.2009

Príspevokhlásná třebáň mp3 Zaslal: Pi Júl 01, 2011 8:17 amúradný list reklamácia topánok     Predmet: Odpovedať s citátom

porovnání ceny internetu Mozne je vselico.
Skus nahradny kluc, a napis vysledok. Spekulovat mozme potom Wink
posledny lovec čarodejnic online cz tension artérielle normale 80 ans MECHANICAL SYNFONICA BY FORMAT67.NETzajačia pečienka
využijte synonymum
povinnosti zamestnanca pri pracovnom úraze cviky na chrbát pre ženy
benesi dekrétumok martin kaprálik dabing Badboy9
podmínky pro vydání zbrojního průkazu Nový užívateľ...
Nový užívateľ...

Príspevoktest z anglického jazyka úroveň a2 Zaslal: Pi Júl 01, 2011 8:34 ampočítadlo kliknutí online     Predmet: Klíček... Odpovedať s citátom

polskie radio program 1 słuchaj online Tak jsem Volal domu, aby se mi podívaly na náhradní klíček a žádný čip v klíčku není.

Nějaké jiné nápady?
ministerstvo vnútra pribinova 2 ičo
pozvánka na stretnutie po 40 rokoch autovrakoviště praha 4
nespustí se windows 8 vysokozdvižný vozík cena kurzu buci_vectra
michael schumacher wikipedia español Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...

Založený: 20.04.2009

Príspevokzmiana rozmiaru zdjęcia program Zaslal: Pi Júl 01, 2011 8:48 amhlásenie na úrade práce po ukončení štúdia     Predmet: Odpovedať s citátom

dárky pro maminku na vánoce Ked si volal domov, tak doma rozobrali kluc a hladali co?

Ten immo cip vyzera zrejme takto, zvacsa je zasunuty v plastovom obale kluca
o motorkách

Mozes si dat naprogramovat novy, len potrebujes Security kod z Car Passu.
špeciálna materská škola košice american express bonusprogramm prämien MECHANICAL SYNFONICA BY FORMAT67.NETzavesené podhľady
silná bolest v levém podbřišku
význam snov správu in english
zelená kůže prostriedok proti vypadávaniu vlasov Signum
cesta autom do chorvátska 2015 poplatky Opelclub Member - Zlatý užívateľ...

Založený: 02.05.2007

Príspevokjednoduché účtovníctvo kurz kosice Zaslal: Pi Júl 01, 2011 9:13 amsrdiečka pletené z papiera     Predmet: Re: Klíček... Odpovedať s citátom

železničná poliklinika žilina kožné
dýchací soustava prezentace přírodověda odvlhčovač vzduchu lidl cena Badboy9 Napísal:
Tak jsem Volal domu, aby se mi podívaly na náhradní klíček a žádný čip v klíčku není.

Nějaké jiné nápady?
kožna bolest stopala
použit ten náhradný kľúč
pokial nieje v kľúči čip tak je jasné prečo to nejde naštartovať
windows 8 se nespustí taby na gitare elektryczną
ytong překlady ceník púzdra na samsung galaxy s4 Badboy9
embargo européen sur le pétrole iranien Nový užívateľ...
Nový užívateľ...

Príspevoksýrová omáčka na těstoviny se šunkou Zaslal: Pi Júl 01, 2011 2:34 pmchlapi sobě online     Predmet: Co a jak v servisu: Odpovedať s citátom

hliníkové rebríky košice Chci se omluvit za mystifikaci, ale měli jste pravdu, je tam čip, který vypadá takto.(viz odkaz: materiální publicita noz)

Napadlo mě, že tedy na Vaše rady vyzkouším tento druhý klíče a šel jsem do servisu a výstup je takový to:

Při vložení klíčku, svítí neustále kontrolka motoru, baterky a oleje a po strčení klíče se ani nehne ručička paliva. Vypadá to, že mi udělali nějaký restart, jelikož je tam změněné datum. Vím určitě, když jsem to tam před 14 dny vezl, blikala ikona motoru a palivo se ukazovalo.

Jinak zkusil jsem startovat i přes svítící ikony a točí se, ale nechytne. Jinak původní klíče jsem nemohl zkontrolovat, jelikož byl zamčený kanci.

Nenapadá Vás, co by to mohlo znamenat? Není potřeba klíče nějak přihlásit? Nemám něco ještě vyzkoušet?

!!Auto vyzvednu v úterý ze servisu!!
nefunguje klávesnice na notebooku acer
chlapčenská mikina dannyho trinástka online cz
jak postupovat při koupi auta od soukromé osoby pochovávanie basy nová bošáca ondrik363
červienka u ošípaných Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....

Založený: 13.04.2008

Príspevokpekmez od šljiva u rerni Zaslal: Pi Júl 01, 2011 4:59 pmtorpédoborec ross     Predmet: Odpovedať s citátom

ako vyhrať na automate Ak su oba kluce originalne,netreba nic prihlasovat ani programovat...Ked svieti kontrolka motora trvale, moze to znamenat ,ze je ulozena nejaka chyba v pamäti zavad-treba diagnostiku....Dalsie kontrolky - baterka a olej zhasnu az po nastartovani...Urcite odpajali baterku,ked tam je iny datum....Ja by som ju odpojil este raz,aspon na 2 min. a skusil startovat....To,ze neukazuje palivomer - bud tam uz nie je benzin z nejakeho dovodu, alebo ti v servise spravili viac skody,ako uzitku...Btw- svieti kontrolka rezervy benzinu?...Dalej,ak uz teraz kontrolka motora neblika,ale svieti,znamena to,ze imobilizer je odblokovany a teoreticky by malo ist nastartovat....To,ze nejde a preco nejde - na to by mali odpovedat mechanici zo servisu-Treba skontrolovat,ci ide do motoru benzin,ak ano,treba pozriet elektriku-iskra na svieckach,..atd...
---------------------------------------------------
0908 18 45 18
inšpektorat za okolje in prostor ljubljana vožarski pot
fantomové bolesti léčba žalúdky kravy
poštové schránky na zamurovanie Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
čierne bodky na nose citron Odoslať novú tému   Odpovedať na tému prodej nemovitostí praha 4    10 min które zabiło leppera -> řešené příklady euklidovy věty nevidím zlo neslyším zlo csfd Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
pozvat na večeři anglicky
čím upravovat videa Strana 24ur črna kronika slovenske novice 1 z zahradní hadice 3/4 50m 1
nehoda na dálnici d11

program ochrony księżniczek chomikuj avi Prejdi na:  
darčeky pre mužov na vianoce nejlepší strategické hry na pc 2012 Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
rozmery stavebných otvorov pre dvere Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
objektívne právne skutočnosti Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
velmi nebezpečné známosti online zdarma Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
pletenie z papiera venček ukončenie Nemôžete hlasovať v tomto fóre

budoucí čas s going to