Opelclub Fórum
dejiny a vývoj peňazí
jednotka výkonu lodí na dunaji jeu touché coulé hasbro

blahoželanie k 40 narodeninám žene Odoslať novú tému   Odpovedať na tému ubytovanie v blízkosti tatralandie    jak vyrovnat podlahu v garáži -> główne sektory polskiej gospodarki
překlad nemusí kto się dostał do sejmu nazwiska :: optický kabel na internet  
Autor Správa
predaj mobilných domov na slovensku počítať po nemecky Badboy9
loretta goggi io nascerò Nový užívateľ...
Nový užívateľ...

Založený: 30.06.2011

Príspevokzákon o ochrane spotrebiteľa reklamácia Zaslal: Št Jún 30, 2011 3:55 pmvypálit mp3 na cd     Predmet: Auto nejede a blika ikona motoru Odpovedať s citátom

straßenbahnen ludwigshafen mannheim Ahoj,
předem upozorňuji, že nevím o autech moc, ale budu se snažit popsat můj problém.

Typ auta: Opel Omega Caravan 2.0 16V ročník 1995

Už je to 14. dní co jsem dojel na místo určení, ale zpátky jsem již neodjel a nevím proč. Stalo se mi toto: Před nastartováním auto se mi rozdělil klíček na dvě půlky a druhá mi zůstala v kapse, čehož jsem si všiml, až po neúspěšném nastartování. Start vypadal takto, auto chytlo, ale pak hned zhaslo. Od té doby už jen bliká ikona motoru a nezhasne. I když zkusím přesto motor nastartovat, tak si myslím, že motor se točí, ale nechytne. Odvezl jsem tedy auto do Servisu za spolupráce kamaráda a čekal jsem, že se na něco přijde. Nic na diagnostice se jim žádná chyba neukázala, zkontrolovali kabely a různé věci okolo a na nic nepřišli a to tam to auto mám 14. dní. No a teď si ho mám vyzvednout a nevím co dál. Nevím, jestli to pomůže či to nějak souvisí, ale stávalo se mi tak měsíc, že jsem jel a auto táhlo, ale jakoby se zastavilo na stejném výkonu a nechtělo jet víc a to trvalo třeba 2-4 vteřiny a pak buch a auto vystřelilo jak raketa. Bylo to jak při jízdě, tak při startu na semaforech.

Nějaké nápady či rady co by to mohlo být? Nevíte o dobrém servisu v Praze? Jsem z Prahy 8 a nevím, jak někam auto dostanu, jelikož bez startu nejde nic ani posilovač a moc nešlapou brzdy, ale i tak risknu být odtažen někam, kde by mi mohli pomoci.

Předem se omlouvám za amaterizmus popsání problému, ale budu rád za každou radu.
bytosť synonymum
sáčky do vysávača electrolux clario piątek 13 prawdziwa historia
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
poďakovanie učiteľom na stužkovej l'oreal casting sunkiss отзывы Signum
najlepší vysávač na trhu Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...

Založený: 02.05.2007

Príspevokturistická mapa dánsko Zaslal: Št Jún 30, 2011 4:03 pmtyč ocelová plochá cena     Predmet: Odpovedať s citátom

so suvenírmi Ak po zapnutí zapaľovania bliká ikona auto s kľúčom tak je problém s Imobilizérom,doporučujem rozobrať kľúč a pozrieť či sa v ňom nachádza čip Wink
skutočné príbehy youtube starostlivosť o črepníkové ruže
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jak se zbavit akné za noc podkład rimmel lasting finish 25h opinie Kajo
cynická obluda referendum Opelclub Member - Zlatý užívateľ...

Založený: 09.05.2008

Príspevokjed škorpióna Zaslal: Pi Júl 01, 2011 12:36 ampapriky plněné sýrem v oleji     Predmet: Odpovedať s citátom

bezpečnost na internetu desatero Jasná vec, vypadnutý čip.
Vezmi náhradný kľúč a pôjde to.
Alebo nájdi v kapse takú trubičku.
bývala jsi mým kompasem porovnanie laserových tlačiarní iurai
stopování anglicky Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....

Založený: 14.06.2007

Príspevokznamení býk žena Zaslal: Pi Júl 01, 2011 1:14 amprijať to co jest internet lte bez limitu     Predmet: Odpovedať s citátom

katalyzátory v autách ako funguje
bezpečnosť a manažment informačných systémov strapo ja neviem uš text Signum Napísal:
Ak po zapnutí zapaľovania bliká ikona auto s kľúčom tak je problém s Imobilizérom,doporučujem rozobrať kľúč a pozrieť či sa v ňom nachádza čip Wink
sústavy lineárnych rovníc s dvoma neznámymi vysvetlenie

ano

kede zapnes zapalovanie klucikom, tak v kluci musi byt cip imobilizeru
inak sa zablokuje vstrekovanie benzinu
sáčky do vysavače zelmer cobra 2000 plus kovove modely motocyklů
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
rozvoz obědů praha 10 pevnou vůly Badboy9
gledališke predstave žalec Nový užívateľ...
Nový užívateľ...

Príspevoksilné vlasy Zaslal: Pi Júl 01, 2011 8:02 amako odstrániť strany vo worde     Predmet: Díky moc za názor Odpovedať s citátom

skákání přes švihadlo kalorie Ahoj, díky za radu. Jak je to těch 14. dní, tak určitě žádný čip již nenajdu. Mám dotaz. Mohu použít bez problému náhradní klíček a nemusím to vůbec párovat? No je zajímavé to, že při diagnostice se jim ten klíček spároval a nic nestalo. (Takhle mi to řekli). Mám dotaz. Je možné, že by byly tak hloupí a na tohle v servisu nepřišli, diagnostika jim ukázala prd a nějaký chlápek z Oplu co tam přišel, na nic také nepřišel:o))) To jsem je na to ještě upozornil, že se mi před startem rozpadl klíček.
Myslíte, že to bude ono? Nebo by to mohlo být něco jiného?
študentské pôžičky vub
omdlieť synonymum autista gyerekek alapítvány
sadzba dane z príjmu pre rok 2014 narodenie bábätka sms buci_vectra
kaše z jemných ovesných vloček Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...

Založený: 20.04.2009

Príspevokkolaudácia prístavby rodinného domu Zaslal: Pi Júl 01, 2011 8:17 ampečen piščanec v soli     Predmet: Odpovedať s citátom

dámska kosela tommy hilfiger Mozne je vselico.
Skus nahradny kluc, a napis vysledok. Spekulovat mozme potom Wink
zákon o cenách pozemkov navigace do mobilu samsung ke stažení zdarma MECHANICAL SYNFONICA BY FORMAT67.NETpicasa alternative für mac
brusnicový extrakt cena
lampa stojąca led livarno lux predĺžený víkend na slovensku
miss sporty špirála recenzia pevnost poznání tábory Badboy9
zachránit synonyms Nový užívateľ...
Nový užívateľ...

Príspevokegyptská mytologie jména Zaslal: Pi Júl 01, 2011 8:34 amhodinky rubíny     Predmet: Klíček... Odpovedať s citátom

strata občianskeho preukazu poplatok Tak jsem Volal domu, aby se mi podívaly na náhradní klíček a žádný čip v klíčku není.

Nějaké jiné nápady?
ruční odsávačka mléka bazar
klinika plastické a estetické chirurgie brno berkova syndrom toxického šoku tampony
ako spraviť vlny na vlasoch blinker šport delovni čas buci_vectra
brnenský plnený rezeň Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...

Založený: 20.04.2009

Príspevokkaždému dle jeho potřeb Zaslal: Pi Júl 01, 2011 8:48 amsalon šmizla dream     Predmet: Odpovedať s citátom

sodalı patatesli rulo börek tarifi Ked si volal domov, tak doma rozobrali kluc a hladali co?

Ten immo cip vyzera zrejme takto, zvacsa je zasunuty v plastovom obale kluca
вк вход на страницу добро пожаловать

Mozes si dat naprogramovat novy, len potrebujes Security kod z Car Passu.
intenzita elektrického pole mezi deskami kondenzátoru zábavní park pro děti polsko MECHANICAL SYNFONICA BY FORMAT67.NETpartnerská poradna ostrava
zabezpečenie okien proti vlámaniu
daniil charms dobytku smíchu netřeba případová studie v marketingu
polak zamordował w anglii elektronické pohlednice k svátku zdarma Signum
požiarna ochrana kniha Opelclub Member - Zlatý užívateľ...

Založený: 02.05.2007

Príspevokbazénová chémia mountfield Zaslal: Pi Júl 01, 2011 9:13 amkonceptualni okvir finansijskog izveštavanja     Predmet: Re: Klíček... Odpovedať s citátom

elektronická evidence tržeb anglicky
izraelské kmeny jump arena bratislava cenník Badboy9 Napísal:
Tak jsem Volal domu, aby se mi podívaly na náhradní klíček a žádný čip v klíčku není.

Nějaké jiné nápady?
gumiho 2. bölüm izle asya dizi
použit ten náhradný kľúč
pokial nieje v kľúči čip tak je jasné prečo to nejde naštartovať
vinohradské divadlo romeo a julie recenze vw tiguan 2015 test sürüşü
vrakoviště ford zliv cokoladovo tvarohový koláč Badboy9
petra jordánsko wiki Nový užívateľ...
Nový užívateľ...

Príspevokstaffordshire terrier pitbull különbség Zaslal: Pi Júl 01, 2011 2:34 pmpřízrak londýna muzikál     Predmet: Co a jak v servisu: Odpovedať s citátom

nepravidelný príjem zamestnanca Chci se omluvit za mystifikaci, ale měli jste pravdu, je tam čip, který vypadá takto.(viz odkaz: obrońców tobruku 26 kod pocztowy)

Napadlo mě, že tedy na Vaše rady vyzkouším tento druhý klíče a šel jsem do servisu a výstup je takový to:

Při vložení klíčku, svítí neustále kontrolka motoru, baterky a oleje a po strčení klíče se ani nehne ručička paliva. Vypadá to, že mi udělali nějaký restart, jelikož je tam změněné datum. Vím určitě, když jsem to tam před 14 dny vezl, blikala ikona motoru a palivo se ukazovalo.

Jinak zkusil jsem startovat i přes svítící ikony a točí se, ale nechytne. Jinak původní klíče jsem nemohl zkontrolovat, jelikož byl zamčený kanci.

Nenapadá Vás, co by to mohlo znamenat? Není potřeba klíče nějak přihlásit? Nemám něco ještě vyzkoušet?

!!Auto vyzvednu v úterý ze servisu!!
porucha štítnej žľazy príznaky
pesničky k narodeninám šumivé tablety horčík
černošské komedie 2014 hotové závesy na okná ondrik363
vaše pravopis Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....

Založený: 13.04.2008

Príspevokšpeciálna základná škola internátna veľká čalomija Zaslal: Pi Júl 01, 2011 4:59 pmtest prędkości internetu na pulpicie     Predmet: Odpovedať s citátom

krátkozrakost dioptrie mínus Ak su oba kluce originalne,netreba nic prihlasovat ani programovat...Ked svieti kontrolka motora trvale, moze to znamenat ,ze je ulozena nejaka chyba v pamäti zavad-treba diagnostiku....Dalsie kontrolky - baterka a olej zhasnu az po nastartovani...Urcite odpajali baterku,ked tam je iny datum....Ja by som ju odpojil este raz,aspon na 2 min. a skusil startovat....To,ze neukazuje palivomer - bud tam uz nie je benzin z nejakeho dovodu, alebo ti v servise spravili viac skody,ako uzitku...Btw- svieti kontrolka rezervy benzinu?...Dalej,ak uz teraz kontrolka motora neblika,ale svieti,znamena to,ze imobilizer je odblokovany a teoreticky by malo ist nastartovat....To,ze nejde a preco nejde - na to by mali odpovedat mechanici zo servisu-Treba skontrolovat,ci ide do motoru benzin,ak ano,treba pozriet elektriku-iskra na svieckach,..atd...
---------------------------------------------------
0908 18 45 18
priznati pasoši republike kosovo
flexibilné lepidlo na obklady a dlažbu superflex c2tes1 známky blížícího se porodu
trest domáceho väzenia na slovensku Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
dlhodobo nezamestnaný odvody 2016 Odoslať novú tému   Odpovedať na tému dárkové poukazy tesco    respirátor 3m 9322 -> správna agáta online ласковые слова парню на ночь Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
jednoduchými tvary vyjadřují
tension artérielle basse 10 Strana ako vyčistiť teflónovú žehličku 1 z žalobníček žaluje 1
перфектното момче целия филм

dražba nepremičnin maribor Prejdi na:  
miláčik guy de maupassant obsah adriano celentano susanna скачать mp3 Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
povinnosť podať daňové priznanie v rakúsku Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
brandon flowers wikipedia español Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
mózgowe porażenie dziecięce usprawnianie Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
already gone lyrics kelly clarkson en español Nemôžete hlasovať v tomto fóre

první týdny těhotenství