Opelclub Fórum
stratiť ruku v spokane
druhý dych 2 séria 54 výpoveď z organizačných dôvodov a pn

znamienka na tvári čo znamenajú Odoslať novú tému   Odpovedať na tému składka zus 2016 obniżona    hotel šport otočec telefon -> víťazka elite model look 2014
bezpečnostní kalené sklo cena test prędkości internetu czeska strona :: roznášení letáků praha  
Autor Správa
siemens vestavné spotřebiče katalog förster gmbh hemer Badboy9
spotřebiče siemens praha Nový užívateľ...
Nový užívateľ...

Založený: 30.06.2011

Príspevokprobudím se včera celý film online ke shlédnutí Zaslal: Št Jún 30, 2011 3:55 pmštikle prodaja online hrvatska     Predmet: Auto nejede a blika ikona motoru Odpovedať s citátom

lichotky ženu Ahoj,
předem upozorňuji, že nevím o autech moc, ale budu se snažit popsat můj problém.

Typ auta: Opel Omega Caravan 2.0 16V ročník 1995

Už je to 14. dní co jsem dojel na místo určení, ale zpátky jsem již neodjel a nevím proč. Stalo se mi toto: Před nastartováním auto se mi rozdělil klíček na dvě půlky a druhá mi zůstala v kapse, čehož jsem si všiml, až po neúspěšném nastartování. Start vypadal takto, auto chytlo, ale pak hned zhaslo. Od té doby už jen bliká ikona motoru a nezhasne. I když zkusím přesto motor nastartovat, tak si myslím, že motor se točí, ale nechytne. Odvezl jsem tedy auto do Servisu za spolupráce kamaráda a čekal jsem, že se na něco přijde. Nic na diagnostice se jim žádná chyba neukázala, zkontrolovali kabely a různé věci okolo a na nic nepřišli a to tam to auto mám 14. dní. No a teď si ho mám vyzvednout a nevím co dál. Nevím, jestli to pomůže či to nějak souvisí, ale stávalo se mi tak měsíc, že jsem jel a auto táhlo, ale jakoby se zastavilo na stejném výkonu a nechtělo jet víc a to trvalo třeba 2-4 vteřiny a pak buch a auto vystřelilo jak raketa. Bylo to jak při jízdě, tak při startu na semaforech.

Nějaké nápady či rady co by to mohlo být? Nevíte o dobrém servisu v Praze? Jsem z Prahy 8 a nevím, jak někam auto dostanu, jelikož bez startu nejde nic ani posilovač a moc nešlapou brzdy, ale i tak risknu být odtažen někam, kde by mi mohli pomoci.

Předem se omlouvám za amaterizmus popsání problému, ale budu rád za každou radu.
sodalı börek tarifi videolu
seřízení vázání snowboard směrové antény wifi
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
les piliers de la terre série streaming vostfr meble kuchenne na wymiar kraków Signum
objednávanie šiat z číny Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...

Založený: 02.05.2007

Príspevokpolitické strany na slovensku v medzivojnovom období Zaslal: Št Jún 30, 2011 4:03 pmdelenie slovnej zásoby     Predmet: Odpovedať s citátom

rom castlevania dawn of sorrow español Ak po zapnutí zapaľovania bliká ikona auto s kľúčom tak je problém s Imobilizérom,doporučujem rozobrať kľúč a pozrieť či sa v ňom nachádza čip Wink
pisownia pomimo iż rýchlosť vetra stupnica
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sparte organisation politique dans l'antiquité šialený max a dóm hromu online Kajo
nejvyšší budova světa 2010 Opelclub Member - Zlatý užívateľ...

Založený: 09.05.2008

Príspevokvámpírnaplók 1 évad online Zaslal: Pi Júl 01, 2011 12:36 ampřeložit do češtiny chart     Predmet: Odpovedať s citátom

pavol habera láska šialená mp3 Jasná vec, vypadnutý čip.
Vezmi náhradný kľúč a pôjde to.
Alebo nájdi v kapse takú trubičku.
telefónne číslo vyhľadávanie rané příznaky těhotenství špinění iurai
jack reacher posledný výstrel film online Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....

Založený: 14.06.2007

Príspevokpoložiť synonymum Zaslal: Pi Júl 01, 2011 1:14 amtisíce jmen mp3     Predmet: Odpovedať s citátom

prekliatie domu slnečníc 2 online
potulný rytíř komiks darčeky pre ženy k 50 Signum Napísal:
Ak po zapnutí zapaľovania bliká ikona auto s kľúčom tak je problém s Imobilizérom,doporučujem rozobrať kľúč a pozrieť či sa v ňom nachádza čip Wink
plnený kapustný list videorecept

ano

kede zapnes zapalovanie klucikom, tak v kluci musi byt cip imobilizeru
inak sa zablokuje vstrekovanie benzinu
poštovní směrovací číslo prahy 10 minimálne odvody pre živnostníkov 2015
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
pirátská party rozpálit anglicky Badboy9
umyvadla na desku rozměry Nový užívateľ...
Nový užívateľ...

Príspevokjídelníček pro půlroční dítě Zaslal: Pi Júl 01, 2011 8:02 ampredvoľba slovensko 041     Predmet: Díky moc za názor Odpovedať s citátom

nezavisna država hrvatska hasanbegović Ahoj, díky za radu. Jak je to těch 14. dní, tak určitě žádný čip již nenajdu. Mám dotaz. Mohu použít bez problému náhradní klíček a nemusím to vůbec párovat? No je zajímavé to, že při diagnostice se jim ten klíček spároval a nic nestalo. (Takhle mi to řekli). Mám dotaz. Je možné, že by byly tak hloupí a na tohle v servisu nepřišli, diagnostika jim ukázala prd a nějaký chlápek z Oplu co tam přišel, na nic také nepřišel:o))) To jsem je na to ještě upozornil, že se mi před startem rozpadl klíček.
Myslíte, že to bude ono? Nebo by to mohlo být něco jiného?
convalidação ou sanatória
lancome la vie est belle eau de parfum отзывы dovoliť preklad do anglictiny kosice
sveža meta anulovať vyznam buci_vectra
študentská pečať súťaž sk Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...

Založený: 20.04.2009

Príspevokrekonštrukcia bytového jadra liptovský mikuláš Zaslal: Pi Júl 01, 2011 8:17 amfotografiranje dojenčkov gorenjska     Predmet: Odpovedať s citátom

luxusná chata Mozne je vselico.
Skus nahradny kluc, a napis vysledok. Spekulovat mozme potom Wink
vetřelec 3 online dáme jídlo ostrava 1+1 MECHANICAL SYNFONICA BY FORMAT67.NETzložený žalúdok kravy
dohoda o provedení práce 2015 změny
najhorší rap lev v podznaku škorpijon
poslať peniaze poštou do zahraničia michael frye (digitální) krajinářská fotografie Badboy9
kompetencie samosprávy v oblasti sociálnej práce Nový užívateľ...
Nový užívateľ...

Príspevokodtlačok zubov cena Zaslal: Pi Júl 01, 2011 8:34 ambiliardový klub ružomberok     Predmet: Klíček... Odpovedať s citátom

životopis neukončené vzdělání Tak jsem Volal domu, aby se mi podívaly na náhradní klíček a žádný čip v klíčku není.

Nějaké jiné nápady?
čoskoro synonymum
akútna pankreatitída petr novák nádherná láska mp3
iniciatíva príležitosti pre mladých sprchový kút s vysokou vaničkou buci_vectra
anatomske natikače birkenstock cijena Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...

Založený: 20.04.2009

Príspevokpríklady z matematiky Zaslal: Pi Júl 01, 2011 8:48 amvyjmenovaná slova po s chytáky     Predmet: Odpovedať s citátom

nejjasnější objekty na obloze Ked si volal domov, tak doma rozobrali kluc a hladali co?

Ten immo cip vyzera zrejme takto, zvacsa je zasunuty v plastovom obale kluca
bezpečné auto pro rodinu

Mozes si dat naprogramovat novy, len potrebujes Security kod z Car Passu.
dekoracje bożonarodzeniowe po angielsku opýtať sa na cestu po anglicky MECHANICAL SYNFONICA BY FORMAT67.NETdemência de corpos de lewy sintomas
posunutí času zimní
pohybová hra stonožka 4 część millenium co nas nie zabije
takmer normálne dievča download klaniam sa ti vrúcne noty Signum
jak hrát akordy na klavíru Opelclub Member - Zlatý užívateľ...

Založený: 02.05.2007

Príspevokvystupna previerka z matematiky pre 6.ročník Zaslal: Pi Júl 01, 2011 9:13 amevidenčné čísla okresy     Predmet: Re: Klíček... Odpovedať s citátom

pollack mihály pécs felvételi eredmények
štvrťrok skratka яндекс деньги карта лимиты Badboy9 Napísal:
Tak jsem Volal domu, aby se mi podívaly na náhradní klíček a žádný čip v klíčku není.

Nějaké jiné nápady?
pracovní obuv panda safety
použit ten náhradný kľúč
pokial nieje v kľúči čip tak je jasné prečo to nejde naštartovať
ložisko zkl 6204 chcete mě kočky
vtipné otázky na ask pečené husacie stehná s kapustou Badboy9
zrodená z ohňa Nový užívateľ...
Nový užívateľ...

Príspevokprimjeri životopisa za posao bez radnog iskustva Zaslal: Pi Júl 01, 2011 2:34 pmmedzitým pravopis     Predmet: Co a jak v servisu: Odpovedať s citátom

zátoka nádeje Chci se omluvit za mystifikaci, ale měli jste pravdu, je tam čip, který vypadá takto.(viz odkaz: смотреть онлайн бесплатно сериал доказательство)

Napadlo mě, že tedy na Vaše rady vyzkouším tento druhý klíče a šel jsem do servisu a výstup je takový to:

Při vložení klíčku, svítí neustále kontrolka motoru, baterky a oleje a po strčení klíče se ani nehne ručička paliva. Vypadá to, že mi udělali nějaký restart, jelikož je tam změněné datum. Vím určitě, když jsem to tam před 14 dny vezl, blikala ikona motoru a palivo se ukazovalo.

Jinak zkusil jsem startovat i přes svítící ikony a točí se, ale nechytne. Jinak původní klíče jsem nemohl zkontrolovat, jelikož byl zamčený kanci.

Nenapadá Vás, co by to mohlo znamenat? Není potřeba klíče nějak přihlásit? Nemám něco ještě vyzkoušet?

!!Auto vyzvednu v úterý ze servisu!!
fräulein julie film trailer deutsch
šrobárov ústav dolný smokovec ubytovanie daleko od hlučícího davu online cz
doručovateľ plat kurier dpd cennik międzynarodowy ondrik363
violão takamine g series eg321c Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....

Založený: 13.04.2008

Príspevokprzystanek miasteczko studenckie agh kraków Zaslal: Pi Júl 01, 2011 4:59 pmoznámení o ukončení studia na sš     Predmet: Odpovedať s citátom

teorie hromadné obsluhy řešené příklady Ak su oba kluce originalne,netreba nic prihlasovat ani programovat...Ked svieti kontrolka motora trvale, moze to znamenat ,ze je ulozena nejaka chyba v pamäti zavad-treba diagnostiku....Dalsie kontrolky - baterka a olej zhasnu az po nastartovani...Urcite odpajali baterku,ked tam je iny datum....Ja by som ju odpojil este raz,aspon na 2 min. a skusil startovat....To,ze neukazuje palivomer - bud tam uz nie je benzin z nejakeho dovodu, alebo ti v servise spravili viac skody,ako uzitku...Btw- svieti kontrolka rezervy benzinu?...Dalej,ak uz teraz kontrolka motora neblika,ale svieti,znamena to,ze imobilizer je odblokovany a teoreticky by malo ist nastartovat....To,ze nejde a preco nejde - na to by mali odpovedat mechanici zo servisu-Treba skontrolovat,ci ide do motoru benzin,ak ano,treba pozriet elektriku-iskra na svieckach,..atd...
---------------------------------------------------
0908 18 45 18
katarína knechtová moj bože akordy
xerxes händel libretto deutsch pedagogická škola hornoměcholupská
normális vérnyomás terhesség alatt Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
marlboro blue fresh цена Odoslať novú tému   Odpovedať na tému normális eloszlású valószínűségi változó    dnešní nehoda na d11 -> na úrovni synonymum jednotný registrační formulář fyzická osoba word Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
napoleonov most nadiža
manažérske zručnosti kniha Strana unbefristeter führerausweis beantragen zug 1 z ombré hair curly 1
sáčky do vysavače rowenta compacteo

domace väzenie na slovensku Prejdi na:  
prasknutá žila na ruke tênis bota nike air force branco cano alto Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
trvalá na vlasy praha 4 Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
tvorba formulárov excel Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
alexander rybak eurovision şarkı sözleri Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
oponente del meñique inervacion Nemôžete hlasovať v tomto fóre

vkontakte.dj отзывы